ביטוחים שחשוב לעשות ואסור לוותר עליהם

שמוליק דורינבאום

שמוליק דורינבאום

מקדם אתרים ביום ומוזיקאי בלילה, דואג לשיניים שלו ושל המשפחה שלו יום יום

בחיים אין לנו ערובות לכל דבר. אם אנחנו רוצים להיות בטוחים על כל מקרה שלא יבוא בחיים שלנו כדאי לנו לעשות ביטוחים שונים. יש ביטוחים שאנחנו חייבים לעשות לפי חוק כמו למשל ביטוח חובה לרכב ויש ביטוחים שאנחנו יכולים לבחור לעשות אותם ולא כדאי לנו לוותר עליהם. ביטוחים אלו כוללים בין השאר:

  • ביטוח בריאות פרטי
  • ביטוח שיניים
  • ביטוח חיים
  • ביטוח דירה
  • ביטוח אובדן כושר עבודה

למעשה כמעט לכל דבר בחיים אנחנו יכולים לעשות ביטוח מתאים. אם אנחנו נוסעים לחוץ לארץ אנחנו עושים ביטוח נסיעות ואם אנחנו עושים חתונה אנחנו יכולים לבטח את האירוע. אחד הדברים שחשוב לא לחסוך בביטוח עליהם הוא השיניים והבריאות האישית שלנו. כאשר אנחנו מבטחים את השיניים שלנו אנחנו שומרים על הבריאות האישית שלנו ועל איכות חיים גבוה מאוד. ביטוח של השיניים שלנו יכול לסייע לנו בכל גיל והוא חשוב מאוד.

האם כדאי לעשות ביטוח שיניים?

אחד הביטוחים שהכי כדאי לעשות אותם הוא ביטוח שיניים. טיפולי שיניים בארץ הם יקרים מאוד. אם שיניים לא משחקים וחשוב וכדאי שנשקיע בטיפול בשיניים שלנו כבר מגיל ילדות ונעורים. אם אנחנו רוצים להיות בטוחים שהשיניים שלנו בטוחות אנחנו חייבים לעשות ביטוח לשיניים שלנו כי כך יהיה לנו איך לממן טיפולים יקרים מאוד שאחרת יעלו לנו ביוקר.

האם כדאי לעשות ביטוח שיניים לילדים?

אם אנחנו עושים ביטוח שיניים כדאי לנו לעשות ביטוח כזה לילדים שלנו. בשביל שהשיניים של הילדים שלנו יהיו בריאות אנחנו חייבים כבר מגיל ינקות לקחת אותם לטיפולים אצל שיננית ואצל רופא שיניים. בשיניים אין משחקים ורק אם משקיעים בטיפול שלהן לאורך זמן אז לילדים שלנו יכולות להיות שיניים בריאות מאוד.

האם כדאי לעשות ביטוח שיניים למבוגרים?

אם אנחנו מבוגרים ואין לנו שיניים בריאות אז אחת כמה וכמה כדאי לנו ואנחנו אפילו חייבים לעשות ביטוח שיניים. אנשים מבוגרים רבים סובלים מבעיות חניכיים ושיניים והם זקוקים להשתלות שיניים או לשיניים תותבות. טיפולים אלו יקרים מאוד וכאשר אנחנו מבטחים את השיניים שלנו אנחנו יכולים ליהנות מביטחון שגם אם יקרה לשיניים שלנו נזק לאחר טיפולים יקרים אלו יהיה לנו איך לממן את התיקון שלהם.

בסופו של דבר טיפולי שיניים הם הכרח והם ערובה לאיכות חיים טובה. כאשר אנחנו מטפלים בשיניים שלנו אנחנו שומרים על איכות החיים שלנו ועל הבריאות האישית שלנו. חשוב מאוד לא לזלזל בחשיבות של טיפולי השיניים שלנו כי אם נזלזל בכך איכות החיים שלנו תיפגע ונוכל לסבול מכאב וסבל רב. כאשר אנחנו שומרים על השיניים שלנו באמצעות ביטוח או באמצעות השקעה בטיפולים היקרים אנחנו יכולים לשמור על עצמנו לאורך זמן.

כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

small_c_popup.png

לא כדאי לפספס שיחת חינם עם יועץ מומחה

השאירו פרטים ונדאג שרופא יחזור אליכם לייעוץ

*בהתאם להנחיית משרד הבריאות, במהלך תקופת הסגר המרפאות שעובדות עם דנטלי תפעלנה כסדרן.